PROGRAMMA & KAARTVERKOOP

HET PROGRAMMA

Het lustrumprogramma bestaat nu uit 4 dagdelen, met ieder een eigen programma (zie flyer onderaan deze pagina).
Welk programma kies jij?
Bestel HIER direct je tickets:

3 november – zaterdagavond                    4 november – zondagmiddag 

Anne & Lisa – absurdistisch cabaret                                TG YrroS! – toneel
TG YrroS! – toneel                                                           Edouard – Franse chansons
Igor Bogaert – klassieke muziek                                      Yvonne van den Eerenbeemt – kleinkunst
Bart & Joran – muzikaal cabaret                                       Anne & Lisa – absurdistisch cabaret

10 november – zaterdagavond                 11 november – zondagmiddag 

Victor Luis van Es – stand up / cabaret                            De Andersons – muziektheater
Butter Beans – muziek                                                     Janneke de Bijl – cabaret
TG YrroS! – toneel                                                           Mirthe, Boy & Jacques – muzikaal theater
Mirthe, Boy & Jacques – muzikaal theater                        Shelley – cabaret

In onderstaande flyer vind je korte beschrijvingen per optreden.

Ontvangst & start:
Op zaterdagavond 3 november starten we met een speciale opening, ter gelegenheid van ons lustrum, waardoor we iets later eindigen dan vermeld in de flyer. Zowel op zaterdagavond 3 als 10 november verwachten we iedereen centraal om 19uur bij café ’t Hoekske (Kerkstraat – Woudrichem-Vesting).
Voor de twee matinées wordt iedereen centraal verwacht om 13uur.
Onder het genot van een lekker kopje koffie of thee van Angèle en Wim, worden bezoekers daar ingedeeld in een van de vier groepen die een half uur later met hun eigen begeleider te voet vertrekken naar de eerste speellocatie.

Na de laatste voorstellingen ben je weer welkom voor de nazit en ‘meet & greet’ met de artiesten bij Wim & Angèle in café ’t Hoekske.
Bedankt weer voor jullie gastvrijheid Angèle en Wim!


%d bloggers liken dit: